ADAPT 165T USB II Wired, double-sided headset with 3.5 mm jack USB connectivity, Microsoft
SKU: 1000902About Plantronics Supra Plus HW251 Voice Tube Headset Top Only - Refurbished
Plantronics Supra Plus HW251 voice tube headset top only
Condition: tested and working
Professionaly cleaned and sanitised at Telrex with 90 day warranty
Note: bottom cable required to connect to your phone - please call us for more information
| SKU | HW251-R |
| Brand | Plantronics (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.4000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |
| Type | Headset |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: HW251-R
Product Reviews
More from this category
Jabra BIZ 2300 Mono QD NC NC Mic, Headband ONLY
SKU: 2303-820-105EncorePro HW520 Wired Headset - Stereo - Noise Cancelling - with Right Angle 3.5mm to QD C
SKU: 783P7AA-85Q43AAHP Poly Encorepro HW720 Corded Headset - Stereo - OTH - Noise Cancelling - Quick Disconnec
SKU: 8R707AAYealink (UH42) Wired Headphones - Mono - MS Certified - Active Noise Cancelling Microphone
SKU: UH42-M-MS-C-A