Ubiquiti
802.3af Supported PoE Injector
$23.07inc
Ubiquiti 24 V DC PoE Adapters providing a variety of features to help protect your PoE devices.
| SKU | POE-24-12W-AU |
| MPN | POE-24-12W |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
1 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: POE-24-12W-AU • MPN: POE-24-12W
Product Reviews
Ubiquiti UISP Cable Carrier - bulk cable - 1000 ft - black
SKU: UISP-CABLE-CARRIER