About Poly CCX 500 Business desk phone with colour touchscreen -Refurbished
Poly CCX 500 Business desk phone with colour touchscreen - Refurbished
| SKU | CCX500-R |
| Brand | Poly (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: CCX500-R
Product Reviews
More from this category
LG-Aria (Refurbished)
LG Aria LDP-7008D Wall Mount Bracket (White) - Used
SKU: LDP-7008DWMB-WHT-R $16.50inc
Polycom (Refurbished)
Polycom SoundPoint IP450 IP Phone - Refurbished
SKU: IP450-RRRP $132.00
$44.00inc
$88.00off RRP
NEC (Refurbished)
NEC ETW-16D Digital Phone - Refurbished
SKU: ETW-16D-RRRP $132.00
$44.00inc
$88.00off RRP