JABRA Evolve2 40 SE Mono Wired Headset - UC Certified - Noise Cancelling Mic - Lightweight
SKU: 24189-889-999About Poly Plantronics Voyager 6200 Carrying case (85R95AA)
The HP Poly Voyager 6200 Carrying Case 85R95AA is designed to keep your Poly Voyager 6200 UC headset safe and organized while on the go.
About Poly
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
• Product Description: Poly - case for headset
• Product Type: Case for headset
• Designed For: Poly Voyager 6200 UC
| SKU | 85R95AA |
| MPN | 211149-04 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
1 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 85R95AA • MPN: 211149-04
Product Reviews
More from this category
JABRA Engage 65 SE Convertible Wireless DECT Headset - Microsoft Teams & Open Office Certi
SKU: 9655-553-117Jabra BIZ 1500 USB Duo Contact Centre focused
SKU: 1559-0153JABRA Evolve2 40 SE Stereo Wired Headset - UC Certified Noise Cancelling Mic - Lightweight
SKU: 24189-989-799JABRA CORDED EVOLVE 30 II MS STEREO HEADSET - 3.5 MM - USB C + A
SKU: 5399-823-369
