$9.99inc
About POLY SHS 2908-01 CA22CD-SC Special order (93008-01)
Stock code 93008-01
POLY SHS 2908-01 CA22CD-SC Lemo
About Poly
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 93008-01 |
| MPN | 8K7S7AA |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000003000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 93008-01 • MPN: 8K7S7AA
Product Reviews
More from this category
Jabra
JABRA Evolve2 40 SE Mono Wired Headset - UC Certified - Noise Cancelling Mic - Lightweight
SKU: 24189-889-999 $220.53inc
Jabra
JABRA Engage 65 SE Convertible Wireless DECT Headset - Microsoft Teams & Open Office Certi
SKU: 9655-553-117RRP $589.00
$389.93inc
$199.07off RRP
Jabra
Jabra BIZ 1500 USB Duo Contact Centre focused
SKU: 1559-0153RRP $148.50
$125.27inc
$23.23off RRP
Jabra
JABRA Evolve2 40 SE Stereo Wired Headset - UC Certified Noise Cancelling Mic - Lightweight
SKU: 24189-989-799RRP $295.00
$190.74inc
$104.26off RRP
Jabra
JABRA CORDED EVOLVE 30 II MS STEREO HEADSET - 3.5 MM - USB C + A
SKU: 5399-823-369RRP $169.00
$96.49inc
$72.51off RRP
