Grandstream GRP2615 IP Phone - Refurbished
SKU: GRP2615-RAbout Polycom CX600 IP Phone - Refurbished (As New In Retail Box)
Polycom CX600 IP phone
Part number: 2201-15942-001
Condition: refurbished (current lot are as new in retail box - limited number please confirm availability before purchasing)
Note: power supply not included
Note: CX600 phone is designed to work with Microsoft Lync
| SKU | CX600-R |
| Brand | Polycom (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.011250000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
90 Day Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: CX600-R
Product Reviews
More from this category
Grandstream (Refurbished)
RRP $165.00
$132.00inc
$33.00off RRP
Panasonic (Refurbished)
Panasonic TDE600 Phone System (Unequipped) (KX-TDE600) - Refurbished
SKU: KX-TDE600-R $385.00inc
Mitel (Refurbished)
Mitel 5330e Backlit Gigabit IP Phone (50006476) - Refurbished
SKU: 50006476-R $88.00inc
Yealink (Refurbished)
Yealink SIP-T40G Gigabit IP Phone - Refurbished
SKU: SIP-T40G-RRRP $159.50
$88.00inc
$71.50off RRP