Avaya (Refurbished)
Avaya 9611G Gigabit IP Desk Phone - Tested
RRP $176.00
$72.60inc
$103.40off RRP
Modular plug (pack of 100) RJ45 8P8C To suit flat stranded cable
Experience robust connectivity with Amdex. Their range of networking and cabling solutions ensure fast, reliable connections that keep your tech running smoothly.
| SKU | RJ458P8C-FLT |
| MPN | T0059 |
| Brand | Amdex |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: RJ458P8C-FLT • MPN: T0059
Product Reviews