Grandstream GRP2615 IP Phone - Refurbished
SKU: GRP2615-RAbout Samsung SMT-i6020 - Refurbished
The Samsung SMT-i6020 features a built in high resolution LCD 3.2” display, 24 programmable DSS keys, Full duplex speaker phone, Gigabit connectivity support – 10/100/1000, Electronic Hook Switch – Plantronics
The SMT-i6020 IP Phone supports the full feature set of the OfficeServ 7000 series.
Condition: Refurbished
| SKU | SMT-i6020-R |
| Brand | Samsung (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.006048000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: SMT-i6020-R
Product Reviews
More from this category
Grandstream (Refurbished)
RRP $165.00
$132.00inc
$33.00off RRP
Panasonic (Refurbished)
Panasonic TDE600 Phone System (Unequipped) (KX-TDE600) - Refurbished
SKU: KX-TDE600-R $385.00inc
Mitel (Refurbished)
Mitel 5330e Backlit Gigabit IP Phone (50006476) - Refurbished
SKU: 50006476-R $88.00inc
Yealink (Refurbished)
Yealink SIP-T40G Gigabit IP Phone - Refurbished
SKU: SIP-T40G-RRRP $159.50
$88.00inc
$71.50off RRP