JABRA Engage 40 Stereo Wired Headset - Microsoft Teams & Open Office Certified - Adv Noise
SKU: 4099-413-269About Sennheiser USB-ED 01 easy disconnect to usb cable (506035)
USB-ED 01 easy disconnect to usb cable
About EPOS
EPOS was previously known as Sennheiser Communication and is a joint venture between Demant Group – a world-leading audio and hearing technology corporation – and Sennheiser. Together, the company has over 115 years of experience in audio innovation. EPOS aims to deliver high-end audio solutions designed for enterprises, and Telrex is proud to be an authorised EPOS Partner.
| SKU | 506035 |
| MPN | 1000822 |
| Brand | EPOS |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 506035 • MPN: 1000822
Product Reviews
More from this category
JABRA Engage 40 Stereo Wired Headset - UC Certified - Adv Noise Cancelling Mic - InLine Co
SKU: 4099-419-279Bonus - Targus Laptop Backpack - with Yealink Bluetooth (BH71) Headphones - Mono - Teams C
SKU: BH71-BPHP Poly EncorePro HW520V Corded Headset - Stereo - OTH - Voice Tube Quick Disconnect
SKU: 783P9AAPlantronics Plantronics Savi Office W8210-M 3IN1,OTH Mono
SKU: 8D3J8AABonus - Black COMSOL QI Charger - with Yealink (BH74) Wireless Headphones - Stereo - MS Ce
SKU: BH74-MS-C-A-10WQI
