About Sl2100 KSU With Power supply Empty BE116492
Sl2100 KSU With Power supply Empty BE116492 Empty Box No CPU Case and Power supply only
| SKU | BE116492 |
| MPN | BE116492 |
| Brand | NEC (New) |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
90 Day Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: BE116492 • MPN: BE116492
Product Reviews
More from this category
NEC (Refurbished)
NEC SV8100 CD-4DIOPB 4-Channel Direct Inward Dialing/Off Premise Extension Card (4422029)
SKU: CD-4DIOPB-R $165.00inc
Yealink (Refurbished)
Yealink EXP40 Expansion Module for SIP-T46G/46S/48G/48S phones - Refurbished
SKU: EXP40-RWas $110.00
$16.50inc
$93.50off