LG-Ericsson iPECS (Refurbished)
LG Ericsson iPECS eMG80 PSTN Phone System (Unequipped) - Refurbished
RRP $550.00
$423.50inc
$126.50off RRP
Colour: black
Condition: refurbished
Note: power supply not included
| SKU | SNOM-D765-R |
| Brand | Snom (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000450000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: SNOM-D765-R
Product Reviews
Panasonic KX-TPA60 IP Cordless Phone with KX-TGP600 Base Station - Refurbished
SKU: KX-TPA60-RSiemens OptiPoint 500 Standard Digital Phone (Black) - Refurbished
SKU: SI-R-00013Linksys (Cisco) SPA942 4 line IP phone - refurbished
SKU: SPA942-RPolycom VVX 1500 Colour Video IP Phone - Refurbished
SKU: VVX1500-R