TP-Link Archer VR400 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router
SKU: NWTL-ARCHERVR400About Teltonika RUT241 - Instant LTE Failover
Teltonika RUT241 - Compact industrial 4G (LTE) router equipped with 2x Ethernet ports, WAN Failover
| SKU | RUT241 |
| MPN | RUT241 |
| Brand | Teltonika |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: RUT241 • MPN: RUT241
Product Reviews
More from this category
TP-Link
RRP $185.90
$162.36inc
$23.54off RRP
Aristel (New)
AN504 4/5 port switch 4 POE with uplink port 10/100 60 watt
SKU: AN-504RRP $97.90
$65.34inc
$32.56off RRP
Ubiquiti
Ubiquiti UA-G2-SK-PRO UniFi Access Single Door Starter Kit Professional
SKU: UA-G2-SK-PRO $1,049.40inc