About Ubiquiti UACC-G5-Dome-Ultra-FM-W Unifi Protect G5 Dome Ultra Flush Mount
Dome camera mounting accessory for recessed installation into a wall or ceiling.
-
Enclosure Material : Polycarbonate
-
Weatherproofing : Indoor only
-
Compatibility : UVC-G5-Dome-Ultra
-
Operating Environment : Indoor only
| SKU | UACC-G5-Dome-Ultra-FM-W |
| MPN | UACC-G5-DOME-ULTRA-FM-W |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: UACC-G5-Dome-Ultra-FM-W • MPN: UACC-G5-DOME-ULTRA-FM-W
Product Reviews