Ubiquiti
UACC-OM-SM-1G-S 2 pack
RRP $99.00
$54.15inc
$44.85off RRP
Ubiquiti POE adapter that can power UniFi PoE+++ devices, reduce dependency on PoE switch power, and provide a Multi-Gigabit LAN connection.
| SKU | UACC-PoEPLUSPLUSPLUS-10G |
| MPN | UACC-POE+++-10G |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: UACC-PoEPLUSPLUSPLUS-10G • MPN: UACC-POE+++-10G
Product Reviews