Ubiquiti UA-G2-SK-PRO UniFi Access Single Door Starter Kit Professional
SKU: UA-G2-SK-PROAbout Ubiquiti USW-Flex-2.5G-5 UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop Switch
Compact, 5-port 2.5G switch that can be powered with PoE or a USB-C adapter.
| SKU | USW-Flex-2.5G-5 |
| MPN | USW-FLEX-2.5G-5 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003375000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: USW-Flex-2.5G-5 • MPN: USW-FLEX-2.5G-5
Product Reviews
More from this category
Ubiquiti
$1,049.40inc
Ubiquiti
Versatile mounting system for UAP-AC-PRO, UAP-AC-HD, UAP-AC-SHD, and above
SKU: U-PRO-MP $17.91inc