Ubiquiti UISP Cable Carrier - bulk cable - 1000 ft - black
SKU: UISP-CABLE-CARRIERAbout Ubiquiti USW-Flex-2.5G-8 UniFi Compact 8 Port Gigabit Desktop Switch 2 Yr Warr
Flexible, 8-port 2.5 GbE switch with a 10 GbE RJ45/SFP+ combination uplink port that can be powered with a USB-C or PoE+ adapter.
| SKU | USW-Flex-2.5G-8 |
| MPN | USW-FLEX-2.5G-8 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003375000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: USW-Flex-2.5G-8 • MPN: USW-FLEX-2.5G-8
Product Reviews
More from this category
Ubiquiti
$411.20inc
Ubiquiti
Ubiquiti USW-Pro-8-POE Professional 8 PoE UniFi Gigabit Switch with PoE++, Layer3 Features
SKU: USW-Pro-8-PoE $673.20inc