Ubiquiti UISP Cable Carrier - bulk cable - 1000 ft - black
SKU: UISP-CABLE-CARRIERAbout Ubiquiti USW-Pro-Max-24 Unifi 24-port, Layer 3 Etherlighting™ switch with 2.5 GbE
Ubiquiti USW-Pro-Max-24 Unifi 24-port, Layer 3 Etherlighting™ switch with 2.5 GbE
A 24-port, Layer 3 Etherlighting™ switch with 2.5 GbE.
Etherlighting™ ports that illuminate to indicate port location, speed/link, and native VLAN/network*
- (8) 2.5 GbE RJ45 ports
- (16) GbE RJ45 ports
- (2) 10G SFP+ ports
- DC power backup readyManaged with UniFi Network 8.0.24 and later
| SKU | USW-Pro-Max-24 |
| MPN | USW-PRO-MAX-24 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 4.3000kg |
| Shipping Width | 0.440m |
| Shipping Height | 0.430m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.061769500m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: USW-Pro-Max-24 • MPN: USW-PRO-MAX-24
Product Reviews
More from this category
Ubiquiti
$411.20inc
Ubiquiti
Ubiquiti USW-Pro-8-POE Professional 8 PoE UniFi Gigabit Switch with PoE++, Layer3 Features
SKU: USW-Pro-8-PoE $673.20inc