Ubiquiti UISP Cable Carrier - bulk cable - 1000 ft - black
SKU: UISP-CABLE-CARRIERAbout Ubiquiti UVC-G6-INS-W Unifi Protect G6 Instant 4K White
Ubiquiti UVC-G6-INS-W Unifi Protect G6 Instant 4K White
Plug-and-play, 4K WiFi-connected camera with a 1/1.8" 8MP image sensor, Multi-TOPS AI Engine, and two-way audio.
| SKU | UVC-G6-INS-W |
| MPN | UVC-G6-INS-W |
| Barcode # | 810177160625 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003262500m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: UVC-G6-INS-W • MPN: UVC-G6-INS-W
Product Reviews