LG Ericsson iPECS eMG80 CH204 2CO 4 Hybrid Expansion Card - Used
SKU: EMG80-CH204-RAbout UCP-100 BRUI2 (4CH) interface card
IPECS UCP Briu Interface card (4CH)
| SKU | UCP-BRIU2 |
| MPN | UCP-BRIU2 |
| Brand | LG-Ericsson iPECS |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001350000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
90 Day Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: UCP-BRIU2 • MPN: UCP-BRIU2
Product Reviews
More from this category
LG-Ericsson iPECS (Refurbished)
$165.00inc
NEC (Refurbished)
NEC SV8100 PZ-64IPLB 64-Channel VoIP Daughter Card - Used
SKU: PZ-64IPLB-R $495.00inc
NEC (Refurbished)
NEC SV9100 Phone System (Unequipped) - Refurbished
SKU: SV9100-RRRP $341.00
$198.00inc
$143.00off RRP
Commander (Refurbished)
Commander TS-i-M S749/42 / TS-i-S S749/43 Power Supply - Used
SKU: CO-R-00094 $27.50inc