Polycom (Refurbished)
Polycom VVX350 6 line IP phone POE
RRP $192.50
$102.85inc
$89.65off RRP
Professional mounting system for UniFi access points.
Dimensions : 175.6 mm (6.9")
Weight : 139 g (4.9 oz)
Enclosure material : Stainless steel
| SKU | U-PRO-MP |
| MPN | U-PRO-MP |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
1 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: U-PRO-MP • MPN: U-PRO-MP
Product Reviews
Ubiquiti UISP Cable Carrier - bulk cable - 1000 ft - black
SKU: UISP-CABLE-CARRIER