Poly
Voyager UC Office Base for Voyager 4300 & Voyager Focus2 MS Teams
RRP $275.00
$200.53inc
$74.47off RRP
Move freely between all your workspaces with this portable headset. Roam with ease with up to 50 m / 164 ft of wireless range. Reduce background noise and control your conversations with Acoustic Fence technology.
Boost your productivity with continuous comfort, up to 24 hours of talk time, and connectivity to multiple devices.
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 77Z30AA |
| MPN | 218478-02 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
2 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 77Z30AA • MPN: 218478-02
Product Reviews
Yealink (BH70) Wireless Headphones - Mono - MS Certified - Bluetooth - BT51 Dongle - Black
SKU: BH70-M-CH-MS-C-A-1Yealink (BH74) Wireless Headphones - Stereo - UC Certified - Active Noise Cancelling - Blu
SKU: BH74-UC-C-AVoyager Focus 2 Wireless Headset - Stereo - OTH - Active Noise Cancelling - Bluetooth - US
SKU: 77Y85AABonus - Targus Laptop Backpack - Yealink (BH76 Plus) Headphones - Stereo - Teams Certified
SKU: BH76-P-BL-MS-C-A-BPBonus - Black COMSOL QI Charger - with Yealink (BH70) Wireless Headphones - Mono - MS Cert
SKU: BH70-M-TEAMS-C-10WQI