Jabra
JABRA Evolve2 30 SE Stereo Wired Headset - Microsoft Teams & Open Offi
Was $140.70
$96.80inc
$57.97off
The Poly Voyager 4320 UC V4320 USB-C Binaural Wireless Headset 77Z31AA offers an affordable, Bluetooth-enabled, stereo experience for those seeking to break free from the confines of their desk.
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 77Z31AA |
| MPN | 218479-01 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
2 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 77Z31AA • MPN: 218479-01
Product Reviews
Yealink (BH76 Plus) Wireless Headphones - Stereo - UC Certified - Active Noise Cancelling
SKU: BH76-P-CH-UC-C-ABonus - Targus Laptop Backpack - with Yealink (BH76) Headphones - Stereo - Teams - Bluetoo
SKU: BH76-CH-MS-BLACK-USB-C-BPJABRA Engage 75 SE Convertible Wireless DECT Headset - Microsoft Teams & Open Office Certi
SKU: 9655-583-117Voyager 4310 Wireless Headset - Monaural - UC Certified - Bluetooth - USB A - with BT700 A
SKU: 76U48AAYealink (BH76) Wireless Headphones - Stereo - UC Certified - Active Noise Cancelling - BT5
SKU: BH76-CH-UC-BLACK-USB-AJABRA Evolve2 85 Stereo Wireless Headset - Microsoft Teams & Open Office Certified - Activ
SKU: 28599-999-999