About Wood Design Upgradable Casing for nanoHD, 3-Pack
The skin easily attaches to your UniFi nanoHD access point so it can blend into a variety of settings for a more refined and discrete look.
| SKU | NHD-COVER-WOOD-3 |
| MPN | NHD-COVER-WOOD-3 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: NHD-COVER-WOOD-3 • MPN: NHD-COVER-WOOD-3
Product Reviews
More from this category
Ubiquiti
Ubiquiti UFiber SFP+ Multi-Mode Fiber Module, 10 Gbps, 300m
SKU: UACC-OM-MM-10G-D-2 $87.32inc
Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Protect ViewPort PoE - network media streaming adapter - Gigabit Ethernet -
SKU: UFP-VIEWPORT $442.20inc
TP-Link
TP-Link EAP223 AC1350 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point
SKU: EAP223 $114.58inc