Yealink (Refurbished)
Yealink MP50 Microsoft Teams USB Phone with power pack included
RRP $137.50
$133.10inc
$4.40off RRP
| SKU | T54W-R |
| Brand | Yealink (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.004968000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: T54W-R
Product Reviews
LG Aria LKD-30D Digital Phone (Light Grey) - Refurbished
SKU: LKD-30D-GRY-RMitel 6930 IP Phone (50006769) - Refurbished
SKU: 50006769-R