Yealink (Refurbished)
Yealink EXP40 Expansion Module for SIP-T46G/46S/48G/48S phones - Refur
RRP $143.00
$121.00inc
$22.00off RRP
NEC DT300 series desi-less digital phone
Part number: DTL-8LD
Condition: refurbished
8 button desi-less digital display phone
Compatible with NEC SV8100 and SV9100 systems
| SKU | DTL-8LD-R |
| Brand | NEC (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.011250000m3 |
| Type | Refurbished Phone |
90 Day Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: DTL-8LD-R
Product Reviews
NEC Commander Elite 32 Button Display Black Phone..ITEM ID: DTR-32D-1C(W)TEL Refurbished
SKU: NE-R-10039