Amdex
Impact Punch Down Tool - No Blade Inlcuded
Was $38.12
$30.25inc
$11.68off
Comsinabox 6RU 200 Deep Wall mounted cabinet with 15x30 rear punch out
| SKU | SWS.6206 |
| MPN | SWS.6206 |
| Brand | Coms in a Box |
| Shipping Weight | 12.0000kg |
| Shipping Width | 0.680m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.070720000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: SWS.6206 • MPN: SWS.6206
Product Reviews
Coms in a box Fixed Shelf To Suit 19" 600mm Deep Cabinet 6RU - 18RU
SKU: ST-60FSW
Plastic Cable Management Fish Skeleton
SKU: 320913070Coms in a Box 19" x 27RU x 800mm deep server cabinet
SKU: SS.6827