Access Communications
K3509 Loud Ringer
$296.45inc
LG-Ericsson iPECS (Refurbished)
LG Ericsson iPECS 1050i advanced gigabit colour IP phone
Colour: black
Condition: Refurbished
| SKU | 1050i-R |
| Brand | LG-Ericsson iPECS (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.011250000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 1050i-R
Product Reviews
Yealink SIP-T40G Gigabit IP Phone - Refurbished
SKU: SIP-T40G-RPanasonic KX-DT333 Digital Phone (Black) - Refurbished
SKU: KX-DT333-BLK-RYealink SIP-T21P IP Phone - Refurbished
SKU: SIP-T21P-RSamsung SMT-i5243 Colour IP Phone (Black) - Refurbished
SKU: SMT-I5243-BLK-RLG Ericsson iPECS MFIM600 Multi Function IP Gateway Module (600 Port Phone System) - Used
SKU: LIK-MFIM600-R