Amdex
24-Port Cat-6 19" Patch Panel
Was $104.50
$70.18inc
$44.77off
Cat 6 cable joiner. Connects two RJ45 Cat 6 cables. Blue in colour.
Experience robust connectivity with Amdex. Their range of networking and cabling solutions ensure fast, reliable connections that keep your tech running smoothly.
| SKU | INLINECOUPLERDAILC-C6 |
| MPN | DAILC-C6 |
| Brand | Amdex |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: INLINECOUPLERDAILC-C6 • MPN: DAILC-C6
Product Reviews
TP-Link 8 Port 10/100Mbps Desktop Switch - TL-SF1008D
SKU: TL-SF1008DNanostation 5GHz 802.11ac MIMO antenna, WiFi Wireless Outdoor CPE, 10+ km (POE injector no
SKU: LOCO5AC