About HP POLY DISPLAY MOUNT,HP POLY STUDIO USB (875R9AA)
Poly - Mounting kit (VESA mount) - for video conferencing system
About Poly
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| Product Description | Poly mounting kit - for video conferencing system |
| Product Type | Mounting kit |
| Mounting Components | VESA mount |
| Recommended Use | Video conferencing system |
| SKU | 875R9AA |
| MPN | 875R9AA |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 2.5500kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.790m |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 875R9AA • MPN: 875R9AA
Product Reviews
More from this category
M22 Vista Universal Amplifier, Wideband Audio
SKU: 85T20AAVVX D60 kit: Wireless Handset battery, Base Station Wallmount, Wireless Handset Belt Clip
SKU: 89D30AABlackwire C3225 Headset - Stereo - 3.5mm - USB
SKU: 8X229A6
