BITRONIC NON DISPLAY PHONE ( LP 16 HD ) REFURBISHED
SKU: BI-R-00002Mitel Wireless Headset 51305332 6900 Series DECT Integrated WHB060BS (Base Only – No Headset)
| SKU | WHB060BS |
| Brand | Mitel (Refurbished) |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: WHB060BS
Product Reviews
BITRONIC NON DISPLAY PHONE ( LP 16 HD ) REFURBISHED
SKU: BI-R-00002LG Aria LKD-8DS Digital Phone (Light Grey) - Refurbished
SKU: LKD-8DS-GRY-RPolycom Expansion Microphone Kit for SoundStation2 Wireless (Set of 2) - Refurbished
SKU: SS2WEXP-R