Poly
Poly Savi 8410 Office DECT Headset - Mono - MS - USB A - PC/Deskphone/
RRP $825.00
$488.40inc
$336.60off RRP
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 8D3J8AA |
| MPN | 207322-03 |
| Barcode # | 17229163430 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |
2 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 8D3J8AA • MPN: 207322-03
Product Reviews
JABRA Engage 65 SE Convertible Wireless DECT Headset - Microsoft Teams & Open Office Certi
SKU: 9655-553-117Bonus - Black COMSOL QI Charger - with Yealink (BH74) Wireless Headphones - Stereo - MS Ce
SKU: BH74-CH-MS-C-A-10WQIPlantronics Savi S8220 Wireless Headset - Stereo - UC Certified - OTH - USB A - PC
SKU: 8D3F2AABONUS LENOVO WEBCAM W/JABRA ENGAGE 55 SE UC STEREO USB-A, DECT HEADSET
SKU: 9659-410-111-WEBCAMYealink (BH76 Plus) Wireless Headphones - Stereo - UC Certified - Active Noise Cancelling
SKU: BH76-P-CH-UC-C-AJabra Evolve2 65 - UC Mono - Black Link 380 USB A and Charging Stand USB A
SKU: 26599-889-989