Poly
CS540 Convertible DECT Wireless Headset - Great for Desk Phones
Was $242.17
$205.70inc
$60.69off
Fast & Free Delivery • Same Day Dispatch Before 12PM
The Poly/Plantronics Wireless Headset is ideal for professionals who use a mixture of PC, mobile and desk phone communications while in the office for conference calls.
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 8D3H7AA |
| MPN | 214900-04 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |
1 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 8D3H7AA • MPN: 214900-04
Product Reviews
JABRA Engage 55 SE Mono Wireless DECT Headset - UC Certified - Portable - Adv Noise Cancel
SKU: 9653-430-111BONUS LENOVO WEBCAM W/JABRA ENGAGE 55 SE UC STEREO USB-A, DECT HEADSET
SKU: 9659-410-111-WEBCAMYealink (WH62) Wireless Dect Headphones - Mono - UC Certified - with Base - 2.5mm - Ringer
SKU: WH62-M-UCSavi W8210 DECT Wireless Headset - Mono - UC and APV-63 Electronic Hook Switch Bundle
SKU: 8D3K5AA-85R01AAYEALINK HYBRID WIRELESS (WH64)UC MONO BLUETOOTH/DECT HEADPHONES + WDD60 DECT DONGLE, NO BA
SKU: WH64-H-M-UC