Poly
CS540 Convertible DECT Wireless Headset - Great for Desk Phones
Was $464.64
$205.70inc
$305.40off
The Plantronics Savi OLI, Online Indicator 80287-01 / 85R52AA, is a wireless device that illuminates to signal to others that you are on a call.
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 85R52AA |
| MPN | 80287-01 |
| Barcode # | 017229129559 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |
1 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 85R52AA • MPN: 80287-01
Product Reviews
Jabra Evolve2 65 - MS - Mono - Black - Link 380 - USB C
SKU: 26599-899-899Savi W8210 DECT Wireless Headset - Mono - UC and APC- 43 Electronic Hook Switch Bundle
SKU: 8D3K5AA-85Q55AASavi 7210 Office - DECT Wireless Headset - Mono and HL10 Headset Lifter - Straight Plug Bu
SKU: 8D3G9AA-784Q2AAPlantronics CS520 Wireless Headset Top and Base - Refurbished
SKU: CS520-RYealink (WH68) DECT Hybrid Headphones - Bluetooth - Active Noise Cancelling - 4 Microphone
SKU: WH68-MSJABRA Evolve2 Buds Wireless Earbuds - UC Certified - Active Noise Cancelling - 33hr Batter
SKU: 20797-989-999