Jabra
ENGAGE 75 Mono Up to 5 Devices - 1 x Analogue Phone, 1 x USB Phone, 1
RRP $533.50
$533.32inc
$0.18off RRP
Unifi Wall-mounted WiFi 7 AP with 4 spatial streams and an integrated 2.5 GbE PoE switch designed for hospitality environments.
| SKU | U7-IW |
| MPN | U7-IW |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000047000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: U7-IW • MPN: U7-IW
Product Reviews
TP-Link 8 Port 10/100Mbps Desktop Switch - TL-SF1008D
SKU: TL-SF1008D