Ubiquiti
Ubiquiti Unifi Wifi6 Mesh AP
$421.08inc
A 24-port, Layer 3 switch capable of high-power PoE++ output.
| SKU | USW-PRO-24-POE-AU |
| MPN | NHU-USW-PRO-24-POE |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
1 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: USW-PRO-24-POE-AU • MPN: NHU-USW-PRO-24-POE
Product Reviews
TP-Link TL-SG116P 16-Port Gigabit Desktop Switch with 16-Port PoE+
SKU: TL-SG116P
Conversion box for telephony interface (50-pin Telco connector) to 25 x RJ-11 connectors
SKU: MP124-CONNECTION-BOX