Amdex
8-Port Cat-6 Mini Surface Mount Patch Panel
RRP $55.00
$37.94inc
$17.06off RRP
Ubiquiti Unifi USW-Pro-8-POE Professional is a 8-port, Layer 3 switch with PoE+ and PoE++ output.
| SKU | USW-Pro-8-PoE |
| MPN | USW-PRO-8-POE |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003375000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: USW-Pro-8-PoE • MPN: USW-PRO-8-POE
Product Reviews
ToughSwitch 5port PoE Gigabit Managed Switch ***EOL - Replaced by NHU-ES-5XP-AU***
SKU: TS-5-POE