About Window/Wall mount for NS2/NS5 for locoM2 locoM5 NSM2 NSM5
NanoStation Window Mount
Window mount for NanoStationM airMAX devices.
- Compatibility: NSM2 / NSM5
Mechanical
• Dimensions : 110 x 90 x 190 mm (4.3 x 3.5 x 7.5")
• Weight : 295 g (10.4 oz)
• Compatibility : NSM2, NSM5
| SKU | NS-WM |
| MPN | NS-WM |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
1 Year Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: NS-WM • MPN: NS-WM
Product Reviews
More from this category
TP-Link
TP-Link RE815XE AXE5400 Mesh Wi-Fi 6E Range Extender
SKU: RE815XERRP $383.90
$224.47inc
$159.43off RRP